Browse: 54

| Product model | W 627/5 XR |
| d | 5 mm |
| D | 9 mm |
| B | 2.5 mm |
| Limiting speed | 85000 r/min |
| d1 | ≈6 mm |
| D1D2 | ≈7.8 mm |
| D3 | 10.2 mm |
| C | 0.6 mm |
| Chamfer size (r1,2) | min.0.15 mm |
| da | min.5.9 mm |
| ra | max.0.15 mm |
| Pu | 0.004 kN |
| Reference speed | 130 000 r/min |
| kr | 0.015 |
| f0 | 7.6 |
| Radial runout | National Standard |
| Dimensional tolerance | National Standard |