Browse: 46

| Product model | W 619/4 |
| d | 4 mm |
| D | 11 mm |
| B | 4 mm |
| Limiting speed | 80000 r/min |
| d2 | ≈5.6 mm |
| D2 | ≈9.85 mm |
| Chamfer size (r1,2) | min.0.15 mm |
| da | min.5.2 mm |
| Da | max.10 mm |
| ra | max.0.15 mm |
| Pu | 0.008 kN |
| Reference speed(r/min) | 130 000 r/min |
| kr | 0.025 |
| f0 | 6.4 |
| Radial runout | 0.002 kg |