Browse: 44


| Product model | D/W R2A |
| d | 3.175 mm |
| D | 12.7 mm |
| B | 4.366 mm |
| Limiting speed | 80000 r/min |
| d2 | ≈4.6 mm |
| 肩部直径(D2) | ≈8.2 mm |
| Chamfer size (r1,2) | min.0.3 mm |
| da | min.4 mm |
| Da | max.10.7 mm |
| ra | max.0.3 mm |
| pu | 0.005 kN |
| Reference speed | 130 000 r/min |
| kr | 0.015 |
| f0 | 6.5 |
| Radial runout | National Standard |
| Dimensional tolerance | National Standard |