Browse: 48

| Product model | W 625-2RS1 |
| d | 5 mm |
| D | 16 mm |
| B | 5 mm |
| Limiting speed | 28000 r/min |
| d2 | ≈7.5 mm |
| D2 | ≈13.4 mm |
| Chamfer size (r1,2) | min.0.3 mm |
| da | min.7 mm/max.7.4 mm |
| Da | max.14 mm |
| ra | max.0.3 mm |
| Pu | 0.027 kN |
| kr | 0.03 |
| f0 | 11.8 |