Browse: 47

| Product model | D/W R3A-2RS1 |
| d | 4.762 mm |
| D | 15.875 mm |
| B | 4.978 mm |
| Limiting speed | 28000 r/min |
| d2 | ≈8.4 mm |
| D2 | ≈13.8 mm |
| Chamfer size (r1,2) | min.0.3 mm |
| da | min.0 mm/max.8 mm |
| Da | max.0 mm |
| ra | max.0.3 mm |
| Pu | 0.014 kN |
| kr | 0.025 |
| f0 | 7.1 |