Browse: 51

| Product model | W 624 R |
| d | 4 mm |
| D | 13 mm |
| B | 5 mm |
| Limiting speed | 70000 r/min |
| d2 | ≈6 mm |
| D2 | ≈11.35 mm |
| D3 | 15 mm |
| C | 1 mm |
| Chamfer size (r1,2) | min.0.2 mm |
| da | min.5.6 mm |
| ra | max.0.2 mm |
| Pu | 0.011 kN |
| Reference speed | 110 000 r/min |
| kr | 0.03 |
| f0 | 6.4 |